PREKLÁDKOVÁ STANICA - ZBEROVÝ DVOR

PREKLÁDKOVÁ STANICA - ZBEROVÝ DVOR - OTVORENÉ

Vstupu do prevádzky:
len s negatívnym testom
s prekrytím horných dýchacích ciest ústa aj nos
povinná dezinfekcia rúk / rukavice
dodržovať odstup
Prekládková stanica, ul. Tehelná
Pondelok – Piatok: 7:30 – 14:45, technická prestávka / obed 11:30 – 12:30 hod.
Sobota : 8:00 – 12:00 hod.
Možnosť odovzdať: Objemný odpad - Objemný odpad je odpad, ktorý kvôli svojim rozmerom a hmotnosti nie je možné odnášať do bežných zberných nádob a kontajnerov. Patrí sem napríklad: nábytok, koberce, sanitárna keramika, objemné obaly a pod., drobný stavebný odpad - Drobný stavebný odpad je odpad z bežných udržiavacích prác zabezpečovaných fyzickou osobou vo svojej nehnuteľnosti.
Zberový dvor, ul. Banská
Pondelok – piatok: 7:00 – 16:00, prestávka na obed 11:30 – 12:00 hod.
Sobota 7:00 – 12:00
Možnosť odovzdať: plasty, kovy, sklo, papier, biologicky rozložiteľný odpad - konáre, lístie, tráva (ďalej len BRO ), ..., textil, šatstvo, jedlé oleje a tuky, nebezpečný odpad (rozpúšťadlá, kyseliny a zásady, fotochemické látky, batérie a akumulátory, žiarivky, motorové oleje, elektrické a elektronické zariadenia, chladničky).
Upozornenie - Naďalej platí ZÁKAZ VYCHÁDZANIA. Zvážte dôležitosť návštevy Zberového dvora a Prekládkovej stanice. Ďakujeme.
Publikované: 27.1.2021 | Zobrazené: 354