Hotline: 0911 191 501
E-mail: info@tsmnm.sk

Priamy prenájom nebytových priestorov na na ul. Klčové 34 v Novom Meste nad Váhom - výsledok

Technické služby mesta Nové Mesto nad Váhom

Klčové 34, 915 01  Nové Mesto nad Váhom

Podľa zákona č. 138/1991 zb. o majetku obcí v znení neskorších predpisov a podľa Zásad hospodárenia s majetkom mesta Nové Mesto nad Váhom oznamujeme výsledky priameho prenájmu nebytových priestorov vo vlastníctve mesta  na ul. Klčové 34 v Novom Meste nad Váhom o celkovej výmere 56 m2 .

Úspešným uchádzačom  sa stal MDDr. Martin Ondrejka, Považská Bystrica, s výškou nájmu 20,00 €/m2/rok s dobou nájmu na dobu neurčitú – v zmysle zmluvy . účel podnájmu – Stomatologická ambulancia.

Ing. Anton Veselka

riaditeľ TSM