Zimný štadión Nové Mesto nad Váhom

ROZPIS

Objednávky:

email: kristofovicova@tsmnm.sk

Krištofovičová: 0917 957 148

 Adresa: Javorinská  19

915 01 Nové Mesto nad Váhom

K stiahnutiu

 

   ZIMNÁ SEZÓNA  2017/2017  od 4.9.2017

 

 UPOZORNENIE 

Ak prenajímateľ nereflektuje na zaistenú a pridelenú tréningovú hodinu,

musí ju najneskôr 48 hodín pred jej uskutočnením vopred písomne odvolať

/ sms: 0917 957 148, mail: tsm@tsmnm.sk /,

v opačnom prípade bude riadne vyúčtovaná !

 

 

20.9. STREDA 7:30 8:30  
8:45 9:45  
10:00 11:00  
11:30 12:30 Kraso
13:00 14:00  
14:30 15:30 HK NMnV
15:45 16:30 Kraso
16:45 17:30 Kraso
17:45 18:45 Magna
19:00 20:00 Elimer
20:15 21:15 Márna snaha 
21:30 22:30  
22:45 23:45  

 

21.9. ŠTVRTOK 8:00 9:30 MSP
10:00 12:15  
13:30 14:30  
14:45 15:45 HK NMnV
16:00 16:45 Kraso
16:45 17:30 Kraso
17:45 18:30 Kraso
18:45 20:00 NMHL  HK Elimer vs HK Bzince 
20:15 21:30 HC Sharks vs HK Horná Streda
21:45 22:45  
         
22.9. PIATOK      
11:30 12:15 Kraso
12:30 13:15 Kraso
13:30 14:15 Kraso
14:30 15:30 HK NMNV
17:30 18:30 Hella
18:45 20:00 NHK Rudník vs HC Záhumenice 
20:15 21:30 HC Čachtice vs HK Migs
21:45 23:15 HHH
     
         
23.9. SOBOTA 7:00 8:00 Kraso
8:00 9:00 Kraso
9:15 10:15 HK NMnV
10:30 12:00 Warriors - Arizona
12:15 13:45 Wild Flock - Štramáci Senica
     
16:45 18:15 HTCA Old Boys - Pink Panther
18:30 19:45 Márna Snaha - Boungiorno
20:15 21:15 Lúka
21:30 22:30 Hokejový mač
         
24.9. NEDEĽA 7:00 8:00 HK NMnV
8:15 9:15 Čachtice
9:30 10:45 HC BEMI Bošáca vs HC Emerson 
11:00 13:30 HK NMnV
13:45 15:45  
16:15 17:15 Hella
17:30 18:30 Vychovalý
18:45 19:45 Vertiv
20:00 21:00 HTCA
20:45 21:45  
22:00 23:00  

 

25.9. PONDELOK 10:45 11:30  
11:30 12:30 Kraso
12:45 13:45  
14:00 15:00 Kraso
15:15 16:15 HK NMnV
16:30 17:30 HK NMnV
17:45 18:45 Magna
19:00 20:00 Elimer
20:15 21:45 Durec
22:00 23:00  
         
25.9. UTOROK 6:00 7:00 HK NMNV
8:00 9:30 MsP
10:00 11:00  
11:30 12:30 Kraso
13:30 14:15 Kraso
14:30 15:15 Kraso
15:30 16:30 Kraso
16:45 17:45 Vertiv
18:00 19:00 Silgan
19:15 20:15 NMHL Záhumenice
20:30 21:30 NMHL Rudník
21:45 22:45  
         
26.9. STREDA 7:30 8:30  
8:45 9:45  
10:00 11:00  
11:30 12:30 Kraso
13:00 14:00  
14:30 15:30 HK NMnV
15:45 16:30 Kraso
16:45 17:30 Kraso
17:45 18:45 Magna
19:00 20:00 Elimer
20:15 21:15 Márna snaha 
21:30 22:30  
22:45 23:45